21.9.2019 20:00

Malé shrnutí za poslední dobu: Orinka (Applause for Amanda DP) dokázala že je nejen krásná (CAC na MVP v Litoměřicích a NVP v Mladé Boleslavi), ale také chytrá a šikovná, a složila na výbornou zkoušky F1 a ZOP!

Oční vyšetření podstoupily zbylé dvě holčičky, April Love Dynastia Paulino a Andorra Champagne Dynastia Paulino, a obě s úžasným výsledkem DOV prostá! Opakované vyšetření podstoupila také Applause for Amanda, a i ona má očka stále čistá! To jsou ty nejkrásnější úspěchy ze všech!

A v neposlední řadě, dnešní bonitace v Litoměřicích se zúčastnila Aurora Australis Dynastia Paulino, a nyní je z ní CHOVNÁ FENA s krásným bonitačním kódem!

 

9.5.2019 21:00

Poslední dny patří našim výstavním hvězdičkám z vrhu A. Nejdříve holky dokonale ovládly mezitřídu na klubové výstavě v Litoměřicích 4.5.2019, a o pár dní později stejný způsobem zvládly Pojizerskou krajskou výstavu psů. :)

Klubová výstava 4.5.2019 - rozhodčí: Ian Wiltshire - mezitřída
April Love Dynastia Paulino - V2 resCAC
Applause for Amanda Dynastia Paulino - V1 CAC, NEJLEPŠÍ DOSPĚLÁ FENA!!!


foto: Nikola Balajková

Pojizerská výstava psů 8.5.2019 - rozhodčí: Olga Dolejšová & Péter Harsányi
Applause for Amanda Dynastia Paulino - V1, Vítěz třídy
April Love Dynastia Paulino - V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, Vítěz Mladé Boleslavi & 1. MÍSTO FCI I. skupina!!!


foto: Honza Bendl

Jen tak dál holky!!! :)

 

14.3.2019 9:302.3.2019 21:00

Jedeme dál, aneb kastrací to nekončí. :) Flower of Old Hill Not Just a Banana si dnes užila svou úplně první obedience zkušenost. Nezklamala a některé cviky si užila po svém (při odložení vsedě si na povel zůstaň lehla, protože matko, u pořádného odložení se přeci leží, a do čtverce se připlížila jako správná borderka), ale i tak zkoušku OBZ nějakým zázrakem máme. Teď si to dáme ještě jednou a pokusíme se o lepší odložení - a pak, pokud nám budou hvězdy příznivě nakloněny, se třeba začneme snažit natrénovat na další level... :)

 

1.1.2019 18:00Jste . návštěvník této stránky.
Právě teď online: